Osztályok | Magyar - Angol Tannyelvű Gimnázium és Kollégium

Osztályok

9.knyA
Osztályfőnök: Herczeg Tamás
1. Ágh Zsófia
2. Alimov Mia Noémi
3. Bráz Ábel
4. Brokés Emma
5. Cseszneki Daniella
6. Dobos Blanka
7. Farkas Flóra
8. Fülöp Sandra
9. Gál Benedek
10. Gerner Barnabás
11. Gömbös Zsófia
12. Gönczöl Marcell
13. Horváth Jázmin
14. Illés Janka
15. Illés Nikoletta
16. Juhász Duró Luca
17. Kiss Barnabás
18. Kiss Luca Mária
19. Kovács Dóra
20. Kovács Imola
21. Málovics Lili Melinda
22. Márton Eszter Noémi
23. Mezei Szilárd
24. Miklós Tímea
25. Nagy Luca Boróka
26. Nemes Rózsa Judit
27. Papp Csongor
28. Papp Míra
29. Rédling Hanna
30. Révész Ádám
31. Rosta Rebeka
32. Schönek Zsófi
33. Szöllősi Luca
34. Szöllősi Réka
35. Takács Ádám
36. Vidics Edina
9knya
9knya
9.knyB
Osztályfőnök: Kanyó Péter
1. Albert Orsolya Réka
2. Antyipenkó Borbála Annamária
3. Balogh Dávid
4. Balogh Levente
5. Boga Miklós Bertalan
6. Borsody Réka
7. Csák Laura
8. Csáki Lilien
9. Csertán Lili
10. Csurgó Johanna
11. Dobos Botond Tamás
12. Farkas Dorka
13. Gallai Léna
14. Kéring Laura Kata
15. Király Emma
16. Kiss Olivér
17. Kovács Levente Norbert
18. Kovács Lotti Hanna
19. Ódor Géza Bence
20. Oravecz Dóra
21. Papp Dorka
22. Perényi Hanna
23. Prajda Lilla
24. Ruppert Luca
25. Séfel Kata
26. Somogyi Milán
27. Somogyi Szofi Dalma
28. Soós Maja Tímea
29. Szabó Lili Abigél
30. Szabó Zénó
31. Szarka Jonka
32. Szijjártó Míra
33. Szőcs Dóra
34. Ujvári Gréta
35. Vajda Alexa Boglárka
36. Vajda Nóra
9knyb
9knyb
9.A
Osztályfőnök: Vándor Orsolya
1. Andó Ádám
2. Babicz Mihály
3. Bagyarik Benedek
4. Bors Csenge
5. Budai Hanna
6. Budai Virág
7. Czintos Katalin
8. Elek Bálint
9. Ferencz Zoé
10. Fóris Joel
11. Fülöp István Kornél
12. Hámori András
13. Holéczy Péter
14. Kádár Anna
15. Kajdi Frida
16. Kárpáti Zsófia
17. Korpádi Márk
18. Kovács Bíborka Anna
19. Kovács Szimonetta Réka
20. Máhl Dóra
21. Molnár Márton
22. Muzsik Botond
23. Orbán Zselyke
24. Pál Benedek
25. Podhorányi Marcell
26. Porga Barbara
27. Porkoláb Anna
28. Reiter Réka
29. Simon Barna
30. Sréter Csaba Árpád
31. Steierlein Márk
32. Steigervald Flóra
33. Süle Dalma
34. Szalai Regő
35. Vers Léna
36. Vizl Nóra
9.a
9.a
9.B
Osztályfőnök: Di Croce Gyöngyi
1. Agárdi Attila
2. Biró Vivien
3. Bocsi Jázmin Hanna
4. Bora Lili Katalin
5. Bressel Ábel
6. Czompó Réka
7. Dervalits Dorottya
8. Göde Petra
9. Gyüre Máté
10. Heppell Krisztián John
11. Huber Tamás Sándor
12. Juhász Dorka
13. Kepli Kornélia
14. Kertics Anna
15. Kis Vivien Lilla
16. Kolcsár Csenge
17. Kovács Barnabás
18. Kovács Laura Terézia
19. Licker Fanni
20. Marton Ildikó
21. Matos Manó Benjamin
22. Meiczinger Violetta Bella
23. Nagy Liza Gréta
24. Nagy Milán
25. Rácz Mihály
26. Steidl Liza
27. Szabó Balázs Ágoston
28. Szabó Eszter
29. Szabó Laura Anna
30. Szabó Noah Mark
31. Szalai Zalán
32. Takács Adél Gyöngyi
33. Tomisa Sára
34. Varga András
35. Varga Zalán Béla
9.b
9.b
10.A.
Osztályfőnök: Gyimesi Alexandra
1. Biró Dominika
2. Bogsán Gergely
3. Csima Ábel
4. Élő Daniella
5. Erdős Blanka
6. Fider Júlia
7. Forgács Gellért
8. Gémes Szelina
9. Gózon Örs
10. Grasics Noel
11. Gyurkó Zsófia
12. Horváth Jázmin Ágnes
13. Kapusi Petra
14. Kardos Zsombor
15. Kerekes Zsombor László
16. Kormány Álmos Csongor
17. Kovács Anita
18. Kovács Georgina
19. Markó Panna Zsuzsanna
20. Mohos Anna Zsófia
21. Nagy Barnabás
22. Nemes-Tóth Janka
23. Novográdecz Ábel
24. Péntek Krisztián Márk
25. Pichner Gergő
26. Rédling Tamás
27. Schőnig Virág
28. Sövényházi Lilla
29. Szakály Bálint Kristóf
30. Szekeres Csenge Blanka
31. Tötős Boglárka
32. Tuboly Csilla
33. Varga Noémi
34. Zanathy Pálma
35. Zöld Olívia
10a
10a
10.B
Osztályfőnök: Popovics Éva
1. Baján Alexandra
2. Biró Csongor
3. Bódiss Alexa
4. Borbély Brigitta Laura
5. Brassai Nóra
6. Burján Bánk Barnabás
7. Csempesz Lara
8. Csontos Tamás Szabolcs
9. Dér Júlia
10. Di Croce David Mattia
11. Falaki Olívia
12. Gárdonyi Ajsa
13. Hanti Panna Alexandra
14. Horváth Dorina
15. Izsák Róbert
16. Jakab Gábor Bendegúz
17. Karancsi Szonja
18. Kárász Nimród
19. Keserű Zalán Bese
20. Néber Donát
21. Nyerges Veronika Anna
22. Pék Csenge
23. Péli Dorottya
24. Rajki Máté Benedek
25. Szabó Flóra Gréta
26. Szabó Vivien
27. Szabóki Szonja Fruzsina
28. Tóth Enikő
29. Varga Julianna
30. Várhalmi Kitti Katalin
31. Vas Anilla
32. Vincze Lili
33. Zeke Panna
10b
10b
11.A osztály
Osztályfőnök: Kormány Emese
1. Ale Izabella
2. Androsovits Elina
3. Biros Boróka Dóra
4. Bisztrán Anna
5. Bujtor Dániel
6. Csizmadia Gergő Péter
7. Erős Márton
8. Flink Dániel
9. Gettinger Evelin
10. Gőcze Máté Farkas
11. Iker Sámuel
12. Kasza Zsombor
13. Katona Attila Kristóf
14. Kepli Emese
15. Komáromy Liza
16. Kovács Áron András
17. Kovács Máté
18. Kovács Mátyás
19. Kováts Laura
20. Körmendi Dorka
21. Minyó Ádám
22. Nagy Dávid Máté
23. Nagy Gvendolin Rózsa
24. Nagy Lázár
25. Pálinkás Boglárka
26. Pataki Károly
27. Rádi Nimród Ágoston
28. Raffai Mercédesz Jázmin
29. Schmidt Ágnes
30. Stark Bereniké
31. Szabó Janka
32. Szatmári Eszter
33. Szijarto Jean László
34. Szita Panna Sára
35. Takács Dominika
36. Ternyák Ildikó
11a
11a
11.B osztály
Osztályfőnök: Tulipánné Takács Zita
1. Abuczki Máté
2. Ádám Fruzsina
3. Balogh Boglár Aliz
4. Balogh Lili
5. Balogh Zorka
6. Bencze Tatjána
7. Beődi Boglárka
8. Berlik Zsombor
9. Bernátzki Dóra
10. Blaskó Adrienn
11. Bressel Botond
12. Bujtás Marcell
13. Dóra Gergely
14. Erdélyi Nóra
15. Gózon Bendegúz
16. Gyarmati Dóra Katalin
17. Harmath Kitti
18. Horváth Borbála Kinga
19. Kárász Eszter
20. Nagy Boróka
21. Nagy Csenge Panna
22. Palotás Ákos
23. Petkovics Bence Mózes
24. Pinczés Dorka
25. Solcz Balázs
26. Szabó Dorina
27. Szabó Nimród Máté
28. Szücs Barnabás Hunor
29. Tarsoly Kincső
30. Tóth-Takács Lili
31. Veres-Bocskay Levente
32. Vizl Máté
33. Zsendovics Lilla
11b
11b
12.A
Osztályfőnök: Ferenczy-Szabó Kalliopé
1. Antal Lili
2. Bakos Béla Gergő
3. Balla Panna Borbála
4. Bauer Viktória Lili
5. Fegyveres Mátyás
6. Fröhlich Boldizsár
7. Fülöp Levente
8. Halmos Ábel
9. Jambrik Balázs
10. Kádár Dóra
11. Kalupka Regina
12. Kátai Adrienn
13. Kovács Noel
14. Kurdi Panna Emese
15. Legát Mihály Rudolf
16. Németh Máté Zoltán
17. Ormós Barnabás
18. Pap Zalán Kristóf
19. Pásztor Janka
20. Pletka Natália Anna
21. Poharánszki Anna
22. Rátkai Sára
23. Sárossy Júlia
24. Sárossy Tibor
25. Schauer Christian Martin
26. Sipos Máté
27. Speulta Zsófia
28. Süle Anna
29. Szabó Flóra Regina
30. Szabó Patrik
31. Varga Ágnes
32. Varga Bence
33. Vaszily Ákos
34. Wilde Ágnes Kata
12a
12a
12.B
Osztályfőnök: Tarnóczy Áron
1. Antal Viktória
2. Biró Levente
3. Dombi Anna Nóra
4. Farkas Domonkos Koppány
5. Fenyő Laura
6. Ferenczi Kíra
7. Ficsor Zsófia
8. Ficsúr Barnabás
9. Gémes Regina
10. Gyurica Bence László
11. Hitter Melinda
12. Kelemen Anna Flóra
13. Kovács Adrienn
14. Kováts Lilla
15. Köves Réka
16. Kreutz Kitti
17. Krisztin Botond
18. Makki Flóra Etelka
19. Markotán Anna (tan.jogv.szün.)
20. Marosfalvi Nóra Melinda
21. Meiczinger Minna Lúcia
22. Millei Viktória
23. Piller Luca
24. Pócza Sára
25. Salamon Panna
26. Simon Anna Zsuzsanna
27. Simon Dávid
28. Simonyi Diána Gréta
29. Szabó Sára
30. Szakács Levente
31. Szűcs Villő Abigél
32. Tacey Tamara Léna
33. Taki Alia Mariem
34. Tóth-Almási Borbála
12b
12b
30 éves jubileum 30 éve embléma

Magyar-Angol Tannyelvű Gimnázium és Kollégium

8220 Balatonalmádi,
Rákóczi Ferenc u. 39
info@kettannyelvu.hu
+36 88 594-340

Kedves Szülők!

Kérjük, adójuk 1 %-ával támogassák intézményünk alapítványait!

DLSB ALAPÍTVÁNY A BALATONALMÁDI KÉTTANNYELVŰ GIMNÁZIUMÉRT

adószám: 19266057-1-19

A BALATONALMÁDI MAGYAR-ANGOL GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM SPORTJÁÉRT

adószám: 18937655-1-19

Köszönjük támogatásukat!
EFOP 1.2.9-17-2017-00118